• Polski
 • English
 • Ciociu, jeszcze raz! Cicha rozpoczyna nowy projekt singlem dla mam

  Karolina Cicha, premierą najnowszego singla otwiera nowy projekt muzyczny. Artystka zapowiada płytę Ciociu, jeszcze raz” i proponuje powrót do krainy dzieciństwa z magią zabaw i nieskrępowaną kreatywnością. Pierwsza piosenka z albumu ukazała się przy okazji Dnia Matki. „Mamo” to nie tylko utwór dla dzieci i laurka dla ich mam – to prezent też dla nas – dorosłych. Prezent ukochania dziecka w sobie.

  Dziecko w piosence Cichej wyraża miłość mamie, która jest jego ostoją akceptacji i harmonii. Mama jest centralną postacią dzieciństwa, uczestniczy w procesie budowania przez dziecko bezpiecznego domku, domu i w końcu: obrazu świata.

  Singiel Mamo” ma również głęboki społeczny wymiar. Karolina Cicha angażuje się w promocję rekrutacji na rodziców zastępczych i Rodzinne Domy Dziecka, wspierając takie instytucje, jak SOS Wioski Dziecięce. Artystka podkreśla: – Podarujcie dzieciom rodziców – jeśli możesz, zostań rodzicem zastępczym.

  Dom, przed którym nagrałam klip do „Mamo”, jest nieprzypadkowy. To Rodzinny Dom Dziecka. Placówka, którą od wielu lat prowadzą moi przyjaciele – tłumaczy Cicha – Chciałam tym samym złożyć hołd wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło rodzicielstwa zastępczego. Sama od wielu lat wspieram SOS Wioski Dziecięce, a przez wiele lat byłam wolontariuszem białostockiego Stowarzyszenia „Droga”.

  Rodzinny Dom Dziecka z klipu Karoliny Cichej mieści się w Białymstoku na osiedlu Bojary – to niezwykłe miejsce, gdzie zachowała się lub została odrestaurowana drewniana miejska zabudowa, o którą dba Miasto Białystok.

  Booking / Rezerwacja koncertów:

  Karolina Cicha
  cichagra@gmail.com
  +48 505 539 120

  Media:
  Ewelina Krawczyk „Się tworzy”
  +48 662 941 946
  ewelina@sietworzy.art

   

  baner sponsora