• Polski
 • English
 • Cicha & Spółka nominowani do Fryderyka

  Płyta „Tany” Karoliny Cichej & Spółki znalazła się wśród pięciu albumów nominowanych do Fryderyka w kategorii Album Roku – Muzyka Świata! W tym roku o nominację ubiegało się 321 albumów w 32 kategoriach.

  Cicha napisała na swym Fanpage’u: „To moment, żeby podziękować wszystkim, dzięki którym ta płyta powstała. Przede wszystkim Spółce: Patrycji Betley, Karolinie Matuszkiewicz i Mateuszowi Szemrajowi oraz artystkom, które u nas zagościły: Kayah oraz Karolinie Czarneckiej.”Fryderyki mają już swoją ponad 25 letnią tradycję. To najwyższa nagroda fonograficzna w Polsce przyznawana przez Akademię Fonograficzną składającą się z ponad 1 500 artystów wykonawców, twórców, producentów, dziennikarzy i przedstawicieli branży muzycznej.

  Karolina Cicha znalazła się w doborowym towarzystwie. Wśród nominowanych w kategorii Muzyka Świata znalazły się takie zespoły jak m. in. Kapela ze Wsi Warszawa czy Hańba. Płyta „TANY” powstała dzięki wsparciu Miasta Białystok i Województwa Podlaskiego. Dystrybucją płyty zajął się KAYAX. Singlem promującym „TANY” jest „Płacz nad młodością, co odchodzi.”, w którym gościnnie wystąpiła Kayah.

  KUP PŁYTĘ: https://www.sklepzmuzyka.pl/tany

  SŁUCHAJ ONLINE: https://kayaxmusic.lnk.to/TANYFB

   

   

   

  Booking / Rezerwacja koncertów:

  Karolina Cicha
  cichagra@gmail.com
  +48 505 539 120

  Media:
  Ewelina Krawczyk „Się tworzy”
  +48 662 941 946
  ewelina@sietworzy.art

   

  baner sponsora